![🐰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t29/1/16/1f430.png)
![🌸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf0/1/16/1f338.png)
![🌟](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te0/1/16/1f31f.png)
Αυτό το series θα προσφέρει συνολικά 15.000p GTD σε όλα τα events, δίνοντας σας την ευκαιρία να απολαύσετε το αγαπημένο μας παιχνίδι στον πιο φιλόξενο χώρο της πόλης! ![🏖️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5d/1/16/1f3d6.png)
![🏖️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5d/1/16/1f3d6.png)
Η δράση ξεκινάει από αύριο με 8 Free entry main event satellites, προετοιμάζοντας σας για τα κυρίως events που ακολουθούν!
![🌼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9b/1/16/1f33c.png)
![🥚](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5d/1/16/1f95a.png)
![🔒](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2e/1/16/1f512.png)
Ετοιμαστείτε για τα καλύτερα και πάμε να τα ζήσουμε μαζί στην όμορφη Κρήτη! Σημειώστε τις ημερομηνίες γιατί θα περάσουμε αξέχαστες στιγμές γεμάτες δράση και αδρεναλίνη!